Düğün & Nişan
 
Düğün & Nişan
İki Kıta Arasında Evet Demek Muhteşemdir

Düğün ya da nişan davetinizin içinize sinen, sizin ve misafirlerinizin hep mutlulukla hatırlayacağı bir organizasyon olmasını istiyorsunuz değil mi? İstanbul’un en güzel mekânında yapmak istiyorsunuz değil mi?

Bütçenize de uygun olsun istiyorsunuz… İşte size fırsat… İstanbul’un en güzel mekanı Boğaziçi, Boğaziçi’nin en güzel yatı İncisu size bu fırsatı memnuniyetle sunuyor.

Boğaz turu eşliğinde İstanbul’un tarihi mekanları, eşsiz güzelliklerini tekne turu ile gezerken, özel bir düğün organizasyonuna sahip olacaksınız. Yatta düğün başkadır. O çok çok anınızı kapalı mekanlara hapsetmeyin.

İncisu yatında boğaz turu ile hem açık hava hem de kapalı mekanın güzel ve şık bir şekilde ayrıcalığını yakalayın.

Tüm düğün ve nişan veya sünnet organizasyonlarınızı hep birlikte hayalinizde ki gibi planlıyoruz. Bir de buna İncisu’nun şıklığı, temizliği ve hizmet titizliği ve hiçbir lokanta veya otelde bulamayacağınız lezzetli, taze yemekleri eklenince ömür boyu hatırlayacağınız tekne turu ile düğün daveti olmaktadır.

Düğün organizasyonu için yemekli veya kokteyl şeklinde tekne kiralama hizmetimizi hafta sonu veya hafta içi akşam veya hafta sonu gündüz düzenleyebilmekteyiz.

Hafta sonu akşam en az 100 – 150 kişi çoğunluk aramakla beraber, hafta içi akşam veya hafta sonu gündüz bu şartımız bulunmamaktadır.

Hafta sonu gündüz oldukça uygun fiyatlı düğün kokteyl paketlerimizle düğün, nişan davetinizi tekne turu ile en uygun fiyatlı düğün salonlarında yapacağınız düğünden daha güzel ve unutulmaz olacaktır…