İNCİSU HAKKINDA

Sayısız güzel tekne turu, sayısız boğaz turu davetine imza attık bu güne kadar. Yıllardır her tekne kiralama hizmetimizde %100 müşteri memnuniyeti hedef aldık ve bunu da başarmanın gururunu yaşıyoruz. Bu gururu tekne turu hizmetimiz bittikten sonra davetlilerimizin yüzlerinde ki mutlulukta görüyoruz. Yıllardır her boğaz turu organizasyonunu titizlikle hazırlıyoruz. Her turu ilk turumuzmuş gibi biliriz. Tekne turumuza saygıyla başlarız, mutfağımızda aşçımız gönlünde ki güzellikleri, özenle seçilmiş malzemeler ile pişirir. Servis personelimiz bunu sevgiyle, dostlukla servis eder.

BOĞAZİÇİ'NDE FİYATTA DEĞİL HİZMETTE YARIŞIRIZ...

15 yıldır tekne turu hizmetinde başarıyı hedefledik. Bu hedefe hiç nokta koymayacağız (Laf aramızda biraz kıskançızdır...) Bu güzel başarıyı bir de boğaza yakışacak yeni yatımız ile taçlandırdık. Boğaz turu ve adalar turu için uluslar arası kalite ve güvenlik kuralları doğrultusunda Türk Loydu klas esaslarına göre inşa edilen teknemizde birinci sınıf işçilik ve malzeme kullanılmıştır. Her santimetrekaresi müşterilerimizin kullanım kolaylığı düşünülerek dizayn edilen teknemiz, görselliğinde ki zerafeti ile de boğazda dikket çekmektedir.

Yangın, kaza vs. karşı güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde alındığı teknemizde ana salonda ve mutfakta merkezi sistem çok iyi ısıtma ve soğutma, ana salonda merkezi havalandırma, kamera sistemi, şık kadın & erkek tuvaletleri, gelin&damat odası, bebk bakım ünitesi, mescid vs. bulunmaktadır. Motor gürültüsünden uzak, titreşimi en az düzeyde hissedilen teknemiz, tekne turu esnasında deniz dalgası ve sarsıntıdan da en az düzeyde etkilenmekte ve bu konforu müşterilerine güzel bir boğaz turu olarak sunmaktadır.

İstanbul Boğaziçi'nde kuğu gibi süzülen teknemiz genişlik ve rahatlığı ile dikkat çekmektedir. Yatımızda barından, merdivenine, terasından wclerine kadar her yer misafirlerimizin kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır. Taşıma kapasitesi 530 kişi olan teknemiz, alt salonu yuvarlak masa yemek düzeni ile 220 kişi, dikdörtgen masa yemek düzeni olarak 300 kişi, kokteyl düzeni olarak 400 - 450 kişi almaktadır.

  • Üst açık terastır. Teknede merkezi havalandırma, ısıtma- soğutma, kadın & erkek WC, misafirlerin özel durumlar için kullanabileceği (giyinme, bakım vs.) özel oda, iletişim içim tüm ekipman ( 2 Ad. telsiz, radar, ais, su altı gösterge sistemleri), yangın emniyet ve güvenlik sistemleri bulunmaktadır.
  • Sahip Olduğu Belgeler : Turizm Bakanlığından onaylı Deniz Turizm Araçları Turizm İşletme Belgesi, İstanbul Limanından alınmış Denize Elverişlilik Belgesi, tonilato belgesi, Kıyı Emniyetinden alınmış Telsiz Ruhsatı, Alkol bulundurma ve satma ruhsatı TAPDK
  • 2 ana makine, 1 emergency olmak üzere 3 adet jeneratör, 1 tanesi mutfakta olmak üzere 5 adet 50.000 BTU salon tipi klima, 5 adet erkek wc, 3 adet kadın wc, 1 adet gelin&damat için wc bulunmaktadır.
  • Hizmetlerimiz arasında düğün, nişan organizasyonu, sünnet yemeği, şirket moral gecesi, tanıtım toplantıları, iftar yemeği, ada turları, Anadolu Kavağı ve Rumeli Kavağı gezisi, kahvaltı toplantıları, yıldönümü ve doğum günü kutlamaları, bayii toplantıları, gala yemekleri gibi toplu yemek organizasyonları bulunmaktadır.
Boğaz Turu
Boğaz Turu

İstanbul’un en güzel mekanı Boğaziçi’nde Tekne turu keyfi insana en keyif veren ve dinlendiren bir etkinlik . Boğaz turu keyfine misafirlerimizi...

Tekne Kiralama Hizmetleri
Tekne Kiralama Hizmetleri

Tekne turu keyfini gündüz veya gece, yaz , kış fark etmez her zaman yaşayabilirsiniz. Yatımızı yemekli, yemeksiz, kahvaltı, öğle veya akşam yemeği...

Hangi Mekana Kısmet Olmuş
Hangi Mekana Kısmet Olmuş

Düğünlerini 2007 yılında İncisu’da güzel bir boğaz turu eşliğinde yaptığımız Pınar ve Hakan Kaya çiftimiz 2012 yılında doğan gözbebekleri Kızlarına...