İnci Su Hakkında

Son Yaptığımız Geziler

Turkcel çağrı merkezi çalışanları yatımızda stres attı. Kokteylli gece eğlencesinde birbirinden leziz kanepe ve ikramlarımızı tadarken terasta boğazın ve eğlencenin keyfini doyasıya çıkardılar.

Pepsi Kola çalışanları bu yılda boğazın güzelliklerini ve boğazda balık keyfini çıkardılar. Canlı müzik ile de Trakya havalarıyla coştular. Bizden Çorlu’ya ve Pepsi’ye selam olsun.

Man firması İstanbul’daki bayilerine verdiği yemekte yine İncisu’yu tercih etti. Birkaç yıldır Man’ın boğaz turu etkinliğini yürüten firmamız bu yılda yine beğenilen yemek ve program ile Misafirlerini gönlünce ağırladı. Man mutlu, Biz mutlu.

Türkiye’nin önde gelen giyim firması olan LCWaiki de İncisuyu tercih edenler arasında. Firmamıza yakışan turlarla hem misafirlerini hemde çalışanlarını ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

İstikbal ve Bellona firmalarının sahibi olduğu Boyçelik firması da bizi her yıl etkinliklerinde tercih eden firmalardan biri. Dostluk ve sevgiyle sunduğumuz tekne turu hizmetimizde, Boyçelik’in yerli ve yabancı misafirleri boğazımızı hayranlıkla izlerken, güzel müzik programı ile de keyifli anlar geçirmekteler.

Coca cola firmasının hem Türkiye hem de yurt dışındaki temsilcileri boğazda akşam yemeğinde buluştur. Boğazın keyfini çıkaran misafirler güzel müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.